Hľadáme šikovných programátorov

BRACKETS je softvérová firma, ktorá vznikla ako súčasť reklamnej agentúry TRIAD Advertising v roku 2012, aby robila dlhodobé projekty. Špecializujeme sa na vývoj komplexných webových riešeníCRM systémov a intranetov, e-commerce systémov či mobilných aplikácií.

Rastieme spolu s tým ako rastú naše projekty a klienti a stále sa chceme učiť niečo nové. Preto teraz hľadáme do tímu programátorov, ktorí sa tiež chcú s nami vyvíjať. Ak už máš skúsenosti a chceš sa posunúť ďalej, táto ponuka je pre teba.

 

Koho aktuálne hľadáme?

Momentálne by sa nám najviac hodil skúsenejší full-stack developer. Neboj sa, vôbec nemusíš byť expert na všetko. Očakávame od teba, že už máš za sebou niekoľko rokov skúseností s programovaním, že máš dobrý prehľad rovnako v backende tak aj vo frontende a že si budeš vedieť rovnako dobre poradiť jednak s Laravelom a návrhom dátového modelu, tak aj s Vue či Sass.

Ak si ale čisto frontenďák, senior, s citom pre detail, pre ktorého sekačka landing page už nie je výzva, aj tak nám napíš.

Ak si naopak čisto backenďák a frontend ťa moc nebaví, tiež nám napíš. Okrem full-stack developera by sa nám zišiel aj ďalší čisto backendista 🙂

Poď robiť so zaujímavými technológiami

Na našich projektoch najčastejšie používame tento základný stack:

 • PHP 7 a framework Laravel 5 na backende (nad ním sme si postavili svoj vlastný open source systém Craftable)
 • dáta storujeme väčšinou v PostgreSQL a ako cache vrstvu používame Redis
 • pri mobilných aplikáciách fičíme na Ionic a React Native
 • kód držíme v GIT-e (BitBucket pre privátne repozitáre a GitHub pre public)
 • dodržujeme Gitflow Workflow a projekty vyvíjame cez pull requesty a code reviews
 • na riadenie vývoja projektov používame JIRASCRUM

Okrem toho však sledujeme čo sa deje vo svete a vždy keď nás niečo zaujímavé nadchne, snažíme sa to vyskúšať čo najskôr. U nás si preto môžeš vyskúšať aj:

 • Test Driven Development – snažíme sa mať všetky backendové endpointy kompletne pokryté testami
 • v minulom roku sme sa zase pustili do Continuous Integration a automatizovaných build procesov a deploymentu, ktoré už máma celkom vyfachané
 • aktuálne sa hráme s Dockerom, nad ktorým sme si postavili ešte vlastný layer Harbor (inšpirujúc sa utilitkou Vessel)

Na riadenie developmentu používame JIRA Software a dodržiavame SCRUM framework.

Radi vymýšľame a zlepšujeme

U nás je vždy priestor vylepšovať procesy, skúšať nové tooly, technológie a hľadať nové možnosti. A keď nám niečo naozaj chýba, urobíme si to po svojom. Tak vznikol aj Craftable – open-source tool pre tvorbu administračných rozhraní.

Demo ukážka administračného rozhrania vytvoreného pomocou Craftable.

Používame ho takmer na všetkých projektoch – všade tam, kde je potrebná nejaká administrácia, CMS alebo back-office. Postupne ho rozširujeme o nové features a sme radi, že nám v tom pomáha aj komunita. Ak máš rovnaký “problém”, že ťa baví vylepšovať veci, u nás si prídeš na svoje.

Robíme pre veľkých klientov

V BRACKETS robíme veľké veci pre veľkých klientov ako IKEA, Nutricia (Danone), HB Reavis, Plzeňský Prazdroj (Asahi Breweries) či TV Markíza. S väčšinou z nich spolupracujeme dlhodobo, už niekoľko rokov.

Nerobíme nudné systémy, ktoré nikto nevidí. Vytvorili sme napríklad systém na manažment predaja kuchýň pre IKEA (CRM, web app, integrations), ktorý je použitý vo všetkých obchodných domoch IKEA v troch krajinách (CZ, SK, HU). Alebo Vitiport – globálna služba, ktorá na základe meteo dát modeluje vývoj škodcov a patogénov na viniči a ktorá vám odporučí, kedy a ako aplikovať ošetrenie (prediction engine, customer zone, API, integrations, mobile app). Stáli sme pri zrode startupu Kontentino, ktorý je používaný po celom svete a je jedným z najrýchlejšie rastúcich slovenských startupov.

Poď robiť s ľudmi, pri ktorých budeš rásť

Ak už máš nejaké skúsenosti, ale ešte si úplne neveríš, nevadí. Pracujú u nás aj absolventi, ale aj ľudia s dlhoročnými skúsenosťami, od ktorých sa je čo učiť. Každý deň o tretej sa stretávame pri kávovare a zdieľame si čo je nové, napríklad nové nekorektné vtipy. Záleží nám na atmosfére, aby sa nám spolu dobre robilo. Sú medzi nami milovníci športu, milovníci piva a aj milovníci športu aj piva naraz ????. Každý si nájde to svoje.

Ak sa poponáhľaš, stihneš ešte naše súčasné sídlo v domčeku v Devíne, spolu s TRIADom a Kontentinom. Všetci sa tu spolu poznáme. Okrem toho, že spolu robíme, viac krát do roka zájdeme spoločne na laser tag, bowling alebo len tak na pivo. Naviac, každý rok ideme všetci spolu s celým TRIADom na spoločnú lyžovačku (určite si pozri videjko), kde vždy vzniknú tony contentu pre interný humor na celý rok ????.

HubHub – naše nové priestory

Od septembra sa sťahujeme do nových krásnych priestorov v HubHub – Twin City C. Ak chceš pracovať vo výnimočných priestoroch navrhnutých londýnskym architektonickým štúdiom Gensler, príď pracovať k nám 🙂

Hľadáme TEBA, ak:

 • ťa baví programovanie – až tak, že programuješ aj doma a možno si tvoríš nejaký mini-tool sám pre seba, si hrdý na to, že si tak trochu geek
 • používaš aspoň niektoré z technológií, v ktorých pracujeme (ak však dobre ovládaš princípy programovania a kypíš nadšením, prejsť na iný jazyk pre teba určite nebude problém)
 • nebojíš sa skúšať nové technológie
 • nestačí ti to, čo robíš dnes a chceš sa posunúť ďalej

Čo zíškaš:

 • zmysluplnú prácu na zaujímavých projektoch
 • vzdelávanie od skúsených programátorov
 • priestor, kde môžeš rozvíjať svoje skilly
 • super atmosféru

Peniažky

Na pozíciu skúsenejšieho full-stack developera v prípade TPP počítame s hrubou mzdou 1500-1800 EUR podľa tvojich skúseností. Ak by si bol začínajúci programátor, junior, môže to byť o čosi menej a ak naopak úplný expert, môže to byť aj viac.

Ak popri tejto práci robíš aj na ďalších projektoch a preferuješ pracovať na živnosť alebo projektovo, nie je to problém. Odmena je v týchto prípadoch nastavená individuálne (podľa dohodnutého objemu práce, výhodách apod.).

Tak poď do toho

Napíš nám na môj email pavol.perdik@brackets.sk, v ktorom nám predstavíš seba a tvoje skúsenosti z rôznych projektov (pracovných, súkromných alebo školských). Skús nám povedať, aká bola tvoja úloha na danom projekte a čo bolo tvojim výstupom.

Ak táto ponuka nie je pre teba, ale poznáš niekoho, komu by sa mohla hodiť, tak ju kľudne zdielaj. Ak vďaka tebe nájdeme šikovného kolegu, ktorý u nás ostane pracovať viac ako 3 mesiace, ponúkame ti odmenu 300 EUR.

Subscribe for newsletter

Get the freshest news and keep up with social media world.

Stay informed through the email

Your email is safe with us, read our terms.

Stay informed through the email

Stay informed through the email

Your email is safe with us, read our terms.