BRACKETS hľadajú project managera

Čo je to vlastne BRACKETS?

BRACKETS – teda zátvorky – je softvérová firma, v ktorej sa špecializujeme na vývoj komplexných webových riešení, CRM systémov a intranetov, e-commerce systémov či mobilných aplikácií. Dodávané riešenia integrujeme do už existujúcej infraštruktúry klienta. Fungujeme od roku 2012 – spočiatku ako samostatný tím v rámci reklamnej agentúry TRIAD Advertising, neskôr v roku 2015 už ako samostatná dcérska firma TRIAD-u.

Naši kľúčoví klienti sú spoločnosti IKEA, Nutricia (Danone), HB Reavis, Pivovary Topvar (Asahi Breweries) či TV Markíza (CME). S väčšinou z nich spolupracujeme dlhodobo, už niekoľko rokov.

Čo ti ponúkame?

V BRACKTES ťa čaká mladý kolektív a rodinná atmosféra (naozaj). Snažíme sa robiť všetko preto, aby nás práca bavila. Preto vôbec, ale že vôbec nepozeráme nekorektné virály, nesledujeme vývoj cryptomien, neriešime totálne uletené matematické úlohy a už vôbec si so seba navzájom neuťahujeme… Alebo teda, možno aj trošku hej 🙂

Napriek tomu, že máme deadliny a naše projekty sú pre našich klientov kľúčové, darí sa nám ich zvládať bez zbytočného stresu. Počas práce sa vieme sústrediť a poriadne zabrať, čo následne kompenzujeme debatnými pauzičkami na posvätnej “káve o tretej”.

Robíme na skutočne zaujímavých a nie úplne bežných projektoch, ako je napríklad Systém na manažment predaja kuchýň pre IKEA, ktorý je použitý vo všetkých obchodných domoch IKEA v troch krajinách (CZ, SK, HU). Alebo Vitiport – globálna služba, ktorá na základe meteo dát modeluje vývoj škodcov a patogénov na viniči a ktorá vám odporučí, kedy a ako aplikovať ošetrenie (prediction engine, customer zone portal, API, integrácie, mobilná appka, atď.).

Radi vymýšľame a zlepšujeme. U nás je vždy priestor vylepšovať procesy, skúšať nové tooly, technológie a hľadať nové možnosti. A keď nám niečo naozaj chýba, urobíme si to po svojom. Tak vznikol aj Craftable – open-source tool pre tvorbu administračných rozhraní. Ak máš rovnaký “problém”, že ťa baví vylepšovať veci, u nás si prídeš na svoje.

Demo ukážka administračného rozhrania vytvoreného pomocou Craftable.

Nie sme korporácia, nemáme na ľudí škatuľky. Keď ťa popri project managemente zaujíma napr. SEO alebo analytika, podporíme ťa. Napríklad naša Karinka robí 50:50 project management a UX design, lebo ju to baví a je v tom naozaj dobrá. Keďže sme ešte stále menšia firma, takýto širší záber je u nás dokonca vítaný.

Občas (niektorí z nás) dobrovoľne ostaneme dlhšie v práci a robíme na vlastnom super nápade na startup, ktorý sme vybrainstormovali počas obeda. A ak je nápad fakt dobrý a zapáči sa viacerým, kto vie, možno skončí ako Kontentino – medzi 8 najlepšími startupmi na Slovensku.

Sídlime v domčeku v Devíne, spolu s TRIADom a Kontentinom a všetci sa tu spolu poznáme. Viac krát do roka zájdeme spoločne na laser tag, bowling alebo len tak na pivo. Naviac, každý rok ideme všetci spolu s celým TRIADom na spoločnú lyžovačku (určite si pozri videjko), kde vždy vzniknú tony contentu pre interný humor na celý rok 🙂

Koho hľadáme a prečo?

Za posledný rok sa nám podarilo získať niekoľkých nových klientov a projekty sú čím ďalej tým väčšie. Radi by sme preto posilnili tím o ďalšieho projekťáka.

Hľadáme šikovného človeka, ktorý by mal u nás na starosti časť aktuálnych projektov a k nim tím ľudí, prevažne developerov. Keďže sme ešte stále pomerne malá firma, nečakaj u nás komplikovanú štruktúru. Bol by si zodpovedný za celý projekt – od úvodného neformálneho stretnutia s klientom, cez prípravu ponuky, vytvorenie špecifikácie, cenovej kalkulácie, cez samotné vedenie tímu počas vývoja až po spustenie a následne zabezpečenie stabilnej prevádzky.

Hľadáme niekoho, kto:

 • sa vie vcítiť do role klienta, ktorý veľakrát nie je v technológiách až tak doma a potrebuje poradiť, ale zároveň niekoho, kto rozumie programátorom a vie byť mostíkom medzi týmito dvoma svetmi 🙂 ,
 • si vie predstaviť systém, o ktorom mu klient hovorí po prvýkrát, rozumie, ako približne má fungovať a čo má robiť,
 • vie, ako sa správne pýtať, aby od klienta zistil tie správne informácie,
 • vie pripraviť a odprezentovať našu ponuku, vie napísať špecifikáciu a vypracovať cenovú kalkuláciu a časový harmonogram,
 • rozumie potrebám developerov, vie ich motivovať,
 • je organizovaný a vie prácu naplánovať tak, aby sme v práci nemuseli nocovať (skúsenosť so SCRUM / inými agile metodológiami výhodou),
 • vie “uvažovať finančne” – budeš mať pod palcom to, či projekt skončí v zisku alebo bude stratový,
 • má prehľad v technológiách. Nehľadáme síce programátora, avšak ako projekťák IT projektov by si sa mal orientovať a mal by si vedieť, na koho sa s čím obrátiť.

Na riadenie developmentu používame JIRA Software a snažíme sa dodržiavať SCRUM framework.

Peniažky

Na túto pozíciu počítame s hrubou mzdou 1200 – 1600 EUR, v závislosti od tvojich skúseností. Nehľadáme úplne najväčšieho seniora, ani úplného začiatočníka, skôr niečo medzi.

Páčime sa ti?

Pošli nám tvoje CV, v ktorom sa zameraj najmä na:

 • tvoje skúsenosti z iných (ideálne technologických) projektov,
 • aká bola tvoja úloha a čo si mal na starosti,
 • či a kde všade si pracoval na pozícii project managera (alebo na inej obdobnej pozícii).

Ozvi sa nám na môj e-mail pavol.perdik@brackets.sk. Ak nás tvoj e-mail zaujme, zavoláme ťa k nám do Devína na pohovor 🙂 . Tešíme sa.

Subscribe for newsletter

Get the freshest news and keep up with social media world.

Stay informed through the email

Your email is safe with us, read our terms.

Stay informed through the email

Stay informed through the email

Your email is safe with us, read our terms.